top of page

K vytištění

V tomto oddílu najdete všemožné brožurky, letáčky a kartičky o Tarlovově cystě se všemi základními informacemi a vysvětleními, které si můžete zdarma uložit a vytisknout.

Letáček Tarlovova cysta

Náš zbrusu nový a nejaktuálnější letáček o Tarlovově cystě. Obsahuje snad všechny základní informace o Tarlovových cystách včetně možných symptomů, diagnostiky, léčby - a důležitých odkazů a QR kódů, které lze jednoduše naskenovat skrze fotoaparát chytrého telefonu.

Letáček je upraven pro tisk na formát A4, přičemž se jedná pouze o jednodstranný tisk - všechny informace jsou pouze na jedné stránce.

Starší verze letáčků a brožurek naleznete níže...

Letáček Tarlovova cysta
Část letáčku o Tarlovově cystě.

Brožurka Tarlovova cysta

Brožurka o Tarlovově cystě - co je to Tarlovova cysta, jaké jsou její symptomy a pár faktů navíc. Brožurka má dvě stránky, při tisku se tedy má tisknout na jeden list z obou stran a následně složit na tři části tak, aby na vás nejprve koukal nápis Tarlovova cysta s obrázkem páteře, po otevření směrem doleva kresba sedící ženy s textem a po dalším a úplném otevření (doprava) uvidíte uvnitř druhou stránku souboru (symptomy a fakta). Na zadní straně zavřené brožury uvidíte část "více informací o Tarlovově cystě".

Potřebujete šetřit barvami v tiskárně?

Vytiskněte si méně barevnou či černobílou verzi naší brožurky.

Letáček Tarlovova cysta

Letáček Tarlovova cysta, velikost A4, obsahově stejný jako brožura (+ část "Co dělat, pokud máte podezření na Tarlovovu cystu?" navíc), dvě stránky (tisknout tedy na jeden list z obou stran).

Ukázka letáčku o Tarlovově cystě.

Potřebujete šetřit barvami v tiskárně?

Vytiskněte si méně barevnou či černobílou verzi našeho letáčku.

Kartička "Mám Tarlovovu cystu"

Kartička (pro pacienty) vysvětlující Tarlovovu cystu - co to Tarlovova cysta je a jaké jsou její symptomy. Kartička je vytvořena pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu a nebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

Přední strana kartičky o Tarlovově cystě.

Potřebujete šetřit barvami v tiskárně?

Vytiskněte si méně barevnou či černobílou verzi naší kartičky.

bottom of page