K vytištění

V tomto oddílu najdete všemožné kartičky, letáčky a brožury o Tarlovově cystě se všemi základními informacemi a vysvětleními, které si můžete zdarma uložit a vytisknout.

 

Brožura Tarlovova cysta

První verze brožury o Tarlovově cystě - co je to Tarlovova cysta, jaké jsou její symptomy a pár faktů navíc. Brožura má dvě stránky, při tisku se tedy má tisknout na jeden list z obou stran a následně složit na tři části tak, aby na vás nejprve koukal nápis Tarlovova cysta s obrázkem páteře, po otevření směrem doleva kresba sedící ženy s textem a po dalším a úplném otevření (doprava) uvidíte uvnitř druhou stránku souboru (symptomy a fakta). Na zadní straně zavřené brožury uvidíte část "více informací o Tarlovově cystě".

 
IMG_7489.jpg
 
IMG_7490.jpg
 
Symptomy.jpg
 

Leták Tarlovova cysta

Leták Tarlovova cysta, velikost A4, obsahově stejný jako brožura (+ část "Co dělat, pokud máte podezření na Tarlovovu cystu?" navíc), dvě stránky.

 
IMG_7497.jpg
 
IMG_7498.jpg
 

Kartička "Mám Tarlovovu cystu"

Kartička (pro pacienty) vysvětlující Tarlovovu cystu - co to Tarlovova cysta je a jaké jsou její symptomy. Kartička je vytvořená pro rozměry 110 x 80 mm. Je oboustranná - takže má dvě části, které můžete natisknout z obou stran jednoho listu a nebo zvlášť a poté kartičku slepit k sobě. Přerušovaný kroužek označuje místo, které můžete vystřihnout, aby se kartička následně mohla připevnit třeba na klíče. Kartičku doporučujeme zalaminovat pro její větší odolnost.

 
IMG_7499.jpg
 
IMG_7500.jpg